Всеукраїнські змагання

з моделювання "розумних" пристроїв

Про змагання

"STEAM-House" — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України

Мета:
- сприяння реалізації концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку наукового спрямування освіти, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, поглибленому вивченні профільних предметів і набутті молоддю компетентностей, необхідних для подальшої дослідно-експериментальної, інженерно-проектної, конструкторської, винахідницької діяльності;
- впровадження сучасних освітніх та інформаційних технологій, пошуку і відбору талановитої учнівської молоді, надання їй усебічної підтримки з вибору STEAM-професій

Нормативна база:
Наказ про проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв
«STEAM-House»

УМОВИ
Тематика
Розумне життя складається з безлічі розумних пристроїв. У рамках змагань учням пропонується модернізувати будь-які існуючі пристрої або розробити свій власний.

«Розумні» пристрої — це запрограмовані на виконання однієї або кількох функцій електронні автоматизовані пристрої з елементами штучного інтелекту, що можуть бути частиною «розумного» будинку, господарства, виробництва або інтернет речей.
Змагання проводяться у двох вікових категоріях
Молодша
вік учасників: 12 - 14 років
Старша
вік учасників: 15 - 17 років
Етап I. Відбірковий
26 лютого 5 квітня 2018 року

Учні разом зі своїми науковими керівниками (тренерами) протягом місяця пропонують ідеї моделей з автоматизації та роботизації життя


Етап II. Практичний
27 квітня 17 травня 2018 року

До 11 квітня — комісія оголошує переможців першого етапу – 10 фіналістів

27 квітня переможці першого етапу у компанії ІТ-Інтегратор отримують комплектуючі для виготовлення моделей

І самостійно збирають і програмують свої моделі до 17 травня
Етап ІІІ. Фінал
17 травня 2018 року

Фіналісти презентують власне моделі «розумних» пристроїв

Журі обирає переможців у кожній віковій категорії: молодша, старша

Результати І етапу

Фіналісти змагань:
Ахмуз Карім — м. Харків
Дикий Кирило — м. Суми
Найдьон Костянтин — м. Горішні Плавні, Полтавська обл.
Роман Юра — с. Довге, Закарпатська обл.
Рябко Ілія — м. Дніпро
Сірий Михайло — м. Горішні Плавні, Полтавська обл.
Шаповал Тетяна — м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
Шибка Ігор — м. Дніпро
Шпак Кузьма — м. Київ
Якуненко Артем — с. Володарка, Київська обл.
Організатори та партнери конкурсу
Бонусна пропозиція!
Безкоштовні курси від Cisco
Партнер конкурсу Cisco Networking Academy Ukraine пропонує усім бажаючим пройти курс, котрий містить огляд ключових понять та проблематику, пов'язану з цифровою економікою:
"Вступ до ІоТ"
Контакти Оргкомітету
вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 206
03035, м. Київ
ІТ-Інтегратор
Відділ STEM-освіти ІМЗО
STEAM кіт

e-mail: stemosvita@gmail.com,
steam.house.ua@gmail.com