top of page
STEAM-.jpg

STEAM підхід для молодшої

школи

Ми пропонуємо використовувати нову систему навчання, що заснована на інноваційних технологіях 21 століття та має на меті розвиток у дітей мислення нового типу.

Конструктор Makeblock Neuron Inventor Kit

Модульний STEAM-конструктор Neuron Inventor Kit створений спеціально для занурення дітей віком від 6 років у світ захопливої STEAM-освіти.

До комплекту входять 8 різних модулів (живлення, дотику, Вluetooth, динамік, сервомотор, LED-панель, гіроскоп), додаткові аксесуари (картонові картки, з'єднувальні елементи, сумісні з Lego, кабелі та затискачі), навчальні посібники та відеоінструкції.

Приклади проектів: «Кіт, махаючий хвостом», «Веселий кролик», «Бомба зі зворотним відліком», «Диджейський пульт», «Телеграф», «Палітра», «Співаюча квітка», «Динозавр», «Гітара», «Нічна лампа» та «Шалений робот».

Створена нами STEAM-лабораторія включає наступні компоненти:

Конструктор-робот Makeblock mBot Ranger BT

У наборі конструктора є механічні деталі, гіроскопічний, ультразвуковий датчики, двигун із енкондером, світлодіодна стрічка, Arduino-сумісний контролер, алюмінієві і пластикові скріплювальні деталі, гусениці. Зібраними з конструктора моделями можна керувати через додаток на смартфоні чи планшеті.

Конструктор-робот Makeblock mBot Ranger BT допоможе дітям швидше зрозуміти основи програмної інженерії, ази програмування і проектування роботизованої техніки.

Конструктор Makeblock Airblock

1 головний модуль і 6 двигунів. Головний модуль конструктора Airblock оснащений 3-ма програмованими світлодіодами, барометром для визначення висоти, 2 ультразвуковими датчиками відстані, гіроскопом для стабілізації і Bluetooth модулем для зв'язку з мобільним пристроєм.

Пропелерні модулі зроблені з спресованого пінопласту, що гарантує високу ударостійкість і зносостійкість дрона. М'які матеріали гарантують безпеку використання.

Дві основні конфігурації монтажу моделі: «Дрон» (для польотів) і «Ховеркрафт» (для їзди та плавання). Керувати складанням дрона можна за допомогою програми Makeblock APP, де можна знайти запрограмовані контролери і кнопку з цікавими функціями.

Розширений модульний STEAM-конструктор учнівської навчальної електроніки Makeblock Neuron Creative Lab

STEAM-конструктор Makeblock Neuron Creative Lab містить 30 різних модулів, таких як світлодіодний дисплей, камеру, ультразвуковий датчик, двигун тощо. За допомогою цих модулів діти можуть створювати власні гаджети, інструменти та навчальні проекти.

Крім того, програмне забезпечення звільняє дітей від складних кодів.

Повний комплект учнівської навчальної електроніки змінює проведення уроків математики, інформатики, природознавства з 1 по 5 клас та передбачає виконання учнями більше 25 проектів.

3D-принтер XYZ printing da Vinci 1.1 Plus WiFi
з екологічно чистим пластиком

Технологія друку – моделювання методом наплавлення (FDM/FFF); сумісність з пластиками – PLA; область побудови зразка 3D-друку – 200х200х200мм; товщина шару 3D-друку – 0.1-0.4 мм; максимальна швидкість друку – 100 мм/с;діаметр сопел – 0.4мм; тип корпусу пристрою – повністю закритий корпус; інтерфейси підключення до ПК – USB, USB-накопичувач, Wi-Fi, LAN.

Екологічно чистий пластик (витратні матеріали) – котушка з ниткою PLA;діаметр нитки - 1.75мм; вага нитки на котушці – 600г. PLA-пластик – полілактид (англ. - Polylactic acid, PLA) – біорозчинний та біоактивний термопластик, отриманий з відновлюваних ресурсів, таких як кукурудзяний крохмаль, корінь маніоки, гранул крохмалю та цукрового очерету.

Інтерактивна панель для класу Prestigio MultiBoard

Діагональ 65'' (1.65 м), 4K UltraHD Display, 6ms, яскравість 350 cd/m2, контрастність 1400:1, Windows 10 Pro.

Програмне забезпечення «mClass», EasiApps: Note, EasiConnect,EasiCapture, EasiMeeting, EasiShow.

MozaBook Classroom може використовуватися декількома вчителями на одній інтерактивній дошці з окремими обліковими записами користувачів. Можна використовувати вдома для підготовки до уроків. Інтерактивний зміст (3D-анімації, освітні відео) для кожного предмета і кожної вікової категорії.

Середовище програмування Scottie Go! EDU

Scottie Go! EDU являє собою унікальну комбінацію інтерактивного мобільного застосунку та картонних карточок, що у форматі гри знайомить з поняттям "алгоритму" та дозволяє покращати концентрацію дітей, розвити аналітичне мислення, здібность до планування, розвиває самомотивацію, покращую орієнтацію у просторі, а також дає практику математичних операцій та сприяє командній роботі у групах.

Інтерактивна система «Розумна ручка»

Інтерактивне навчання для дітей та веселе вивчення англійської мови. Ручка зчитує та відтворює будь-яку інформацію, що знаходиться в книгах Smart Koala. Інтерактивна розмовляюча іграшка "Розумна Ручка" знає три мови: англійську, українську та російську.
Ручка стимулює до навчання, прискорює засвоєння інформації та робить навчальний процес пізнавальною грою.

Консультаційна та методологічна підтримка

Напевно найголовніший компонент рішення, оскільки допомагає швидко та правильно наладити процес переходу до методики STEAM.
Наші консультанти віїджають безпосередньо до навчального закладу, проводять необхідні тренінги, забезпечують методологічними посібниками та надають консультації у випадку виникнення питань.

Contact us

За усіма питаннями зв'яжіться з нами будь-яким способом:

E-mail: edu@it-integrator.ua
Телефон: +380 44 538 00 69
Соцмережі: Facebook | Instagram | Youtube

© 2019 ІТ-Інтегратор

bottom of page