top of page
stem-science-class.jpg

STEAM підхід для середньої

школи

Використовуючи STEAM-лабораторію, діти моделюють, конструюють, вивчають робототехніку, електроніку, графіку та інженерію в комплексі, а природничі дисципліни – за допомогою дослідів та експериментів.

3D принтер з витратними матеріалами

Модульний STEAM-конструктор Neuron Inventor Kit створений спеціально для занурення дітей віком від 6 років у світ захопливої STEAM-освіти.

До комплекту входять 8 різних модулів (живлення, дотику, Вluetooth, динамік, сервомотор, LED-панель, гіроскоп), додаткові аксесуари (картонові картки, з'єднувальні елементи, сумісні з Lego, кабелі та затискачі), навчальні посібники та відеоінструкції.

Приклади проектів: «Кіт, махаючий хвостом», «Веселий кролик», «Бомба зі зворотним відліком», «Диджейський пульт», «Телеграф», «Палітра», «Співаюча квітка», «Динозавр», «Гітара», «Нічна лампа» та «Шалений робот».

STEAM-лабораторія як універсальний кабінет інформаційних технологій

Відео та фотостудія для виготовлення голографічного навчального відео

Студія дає можливість організувати проектно-технологічну діяльність, щодо самостійного розроблення учнями дидактичного мультимедійного контенту та використовувати на уроках «голограму». До комплекту входить голографічний екран на стійці, проектор, система безконтактного управління контентом, комплект освітлення, хромакей, фотокамера, відеокамера та відповідні аксесуари.

Пересувна мобільна платформа з інтегрованим маніпулятором та набором електроніки

Програмований електронний модуль обладнений мікроконтролером з можливістю програмування в різних середовищах та підтримкою середовища S4A; передбачає можливість під'єднання додаткових датчиків; має автономне захищене живлення; додатковий шилд, через який організовується під'єднання виконавчих елементів відкритого проекту. З компонентів електроніки є можливість зібрання автономних програмованих пристроїв, які забезпечують технології IoT.

Консультаційна та методологічна підтримка

Напевно найголовніший компонент рішення, оскільки допомагає швидко та правильно наладити процес переходу до методики STEAM.

Наші консультанти віїджають безпосередньо до навчального закладу, проводять необхідні тренінги, забезпечують методологічними посібниками та надають консультації у випадку виникнення питань.

Contact us

Переваги комплексної закупівлі обладнання STEAM-лабораторії:

Відповідність чинному законодавству та державним освітнім стандартам

Варіативність й індивідуалізація освітнього процесу - гарантована укомплектованість STEАM-лабораторії методичними та дидактичними матеріалами для демонстраційних, практичних та лабораторних робіт, інтегрованих уроків/занять

Консультування щодо розробки освітніх програм загальноосвітніх закладів системи освіти природничо-математичного та технологічно-інформатичного напрямків

Гарантоване проведення серії тренінгів для працівників навчальних закладів

Дотримання санітарно-гігієнічних вимог, вимог пожежної та електробезпеки, вимог охорони здоров'я учнів і охорони праці працівників навчальних закладів

Можливість проведення позакласних та позаурочних заходів (організаційних форм навчання), індивідуальних, групових консультацій та факультативних занять; організація предметних гуртків і наукових товариств

Пропоноване рішення відповідає вимогам масштабування, тобто на перспективу можливе створення районної/обласної мережі STEАM-лабораторій та центрів

Даний комплекс є вітчизняною розробкою, що дозволяє
в найкоротші терміни задовольнити сервісні запити замовників в будь-якій точці України

За усіма питаннями зв'яжіться з нами будь-яким способом:

E-mail: edu@it-integrator.ua
Телефон: +380 44 538 00 69
Соцмережі: Facebook | Instagram | Youtube

© 2019 ІТ-Інтегратор

bottom of page